Skip to main content
Image alt text.

V Cross gyme 365 sa dvíhalo železo pre dobrú vec!KASprof-security Bul team Orava

Záver roka patril už tretiemu ročníku crossfitovej súťaže Battle of Cross Gym 365, ktorá si získala svojich stálych priaznivcov. Každý súťažiaci prišiel bojovať nie len za seba, ale zároveň všetci spolu s nami spojili sily a pomohli tým, ktorí to najviac potrebujú.

Vianočné obdobie patrí nie len k uponáhľanej časti roka, ale je to aj čas, kedy sa každý na chvíľku ponorí do svojho vnútra a uvedomí si, za čo všetko je vďačný. Naháňať sa v obchode za darčekmi, jedlom, len aby všetkého bolo dosť. Niektoré rodiny však také šťastie nemajú a najkrajšie obdobie roka prežívajú v ťažkých chvíľach.

 

Nemilosrdný osud zasiahol rodinu pani Janky Loffayovej z Klina. Keď mala 33 rokov náhle ovdovela a zostala sama s tromi deťmi a nepoisteným úverom vo výške 70 000 €. Jej manžel zahynul pri ťažkej dopravnej nehode neďaleko Krakowa, kde bol na letisku odviezť ďalšieho rodinného príslušníka. Dnes má Janka 36 rokov a ich rodina sa nachádza vo vážnej finančnej tiesni.

 

Tento rok sa Cross gym 365 rozhodol venovať celý výťažok zo štartovného súťaže spolu s príspevkom od majiteľa gymu práve tejto rodine. Celá suma bola odovzdaná na ochutnávke vína vo Vavrečke, ktorá sa konala 27. decembra.

 

Sme radi, že súťaž ako je Battle of Cross Gym 365 nie je len o dokazovaní najväčšej sily a kondície, ale aj o veľkosti ľudského srdca. Ďakujeme zároveň každému súťažiacemu, ktorý svojou účasťou spolu s nami prispel, aby aj rodina pani Janky Loffayovej pocítila čaro vianočných sviatkov a ľudskej solidarity, ktorá sa z nás stále nevytratila.