Skip to main content
Image alt text.

Cross GymKASprof-security Bul team Orava

Ak chceš rozbiť svoje telo, príď na FUNKČNÝ TRÉNING – aj tak znie motto tohto moderného cvičenia 21.storočia. Crossfit je silový a kondičný program, ktorý ľuďom pomáha získať širšiu všeobecnú kondíciu. Je zameraný na neustále obmieňanie funkčných pohybov pri vysokej intenzite a je vytvorený tak, aby ľudí pripravil na akúkoľvek fyzickú výzvu. Zameriava sa kompletne na všetkých desať sfér fitnessu: kardiovaskulárna a respiračná vytrvalosť, koordinácia, výdrž, sila, obratnosť, balans, presnosť, výkon a rýchlosť.U nás vás čaká kompletne zriadená cross veža a neustále doplňujeme sortiment!

Nežnejšie pohlavie si obľúbilo zábavné cvičenie JUMPING na profi trampolínkach! Jumping® je originálne cvičenie v oblasti fitness priemyslu. Rokmi preverený aeróbny program na malých trampolínach je určený pre všetky generácie tak, aby vytváral zábavnou formou fyzickú a duševnú rovnováhu. Dynamické aeróbne cvičenie na špecifických trampolínach s riaditkami sprevádza motivujúca hudba a lekcie vedú odborne vyškolení inštruktori.

Ak si chceš poriadne zamakať, určite musíš vyskúšať KRUHOVÝ TRÉNING! Kruhový tréning je výborným spôsobom, ako behom jednej jednotky pracovať na svalovej sile a flexibilite, celkovej kondície a vytrvalosti. Jeden tréning je zložený z niekoľkých „kruhov“, pričom každý obsahuje 6 až 10 cvikov, ktoré sa v rámci neho vykonávajú jeden po druhom (buď predpísaný počet opakovaní alebo určitý časový úsek) s čo najmenšími prestávkami (maximálne 30 sekúnd). Po dokončení jedného kruhu nasleduje dlhšia prestávka, ideálne dvoj- až trojminútová. Po nej sa kruh zopakuje toľkokrát, koľko sa naplánovalo. 

BODYFORMING - Cvičenie, ktoré vyformuje tvoju postavu! Pre všetkých bez rozdielu veku, váhy, či pohybovej zručnosti! BodyForming je špecifický druh cvičenia, ktorý pozitívne ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na tvarovanie ako aj na formovanie postavy. Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale i na dôkladné precvičenie tela, spevnenie svalstva a tvarovanie problematických častí tela (chrbtica, brušné a sedacie svalstvo, ruky...) 

SYSTEMA - Je ruské bojové umenie a jedinečný spôsob sebaobrany. Vhodné pre všetky vekové kategórie, rovnako pre mužov aj ženy! Je to kompletná sada konceptov a tréningových cvičení , ktoré slúžia na vylepšenie života človeka. V tomto prípade naučenie sa bojového umenia je spôsob ako vylepšiť funkciu všetkých siedmych psychologických systémov tela a všetky tri levely ľudských schopností: fyzické, psychologické a duševné.

 

Prihláška

Ak sa chceš stať našim členom príď k nám, vyplň takúto prihlášku, uhraď členský poplatok a potom si už len bezstarostne užívaj 24 hodinový vstup do KASprof Security Cross Gymu 365, v ktorom je zahrnutý aj tréning 3x do týždňa v športe aký si zvolíš pod dohľadom kvalifikovaného trénera!

Vnútorný poriadok

Pred tým ako sa staneš našim členom, oboznám sa s vnútorným poriadkom klubu