Skip to main content
Image alt text.

Úspech oravských armwrestlerov v BardejoveKASprof-security Bul team Orava

Pod jednou strechou sa 2. decembra uskutočnilo spoločne s KASprof Security ligou aj druhé kolo Slovenskej národnej ligy pretláčania, ktorej sa zúčastnili aj reprezentanti KASprof Security bul team Orava. Domov doniesli 6 zlatých 3 strieborné 1 bronzovú medailu!

Silné oravské ruky sa predstavili na východe Slovenska v plnej paráde. V kategórií muži do 70kg sa predstavil Stanislav Richter, ktorý plne zabodoval na svoju pravačku, na ľavú ruku sa mu darilo niečo menej a musela stačiť strieborná medaila.

Barbora Bajčiová opäť jednoznačne potvrdila svoje kvality, keď vo svojej kategórií nad 60kg zvíťazila na obe ruky a taktiež aj v kategórií žien. . "Štartovala som v kategórii juniorky a aj ženy 60kg+. Podarilo sa mi získať štyri zlaté medaily no so svojim výkonom nie som 100% spokojná. Spala som štarty čo sa na mne podpísalo, ale zabojovala som a nevzdala sa a napokon som porazila všetky súperky", vyjadrila sa Bajčiová. 

Lukáš Majkút si za stolom hravo poradil so súpermi na ľavú ruku a vybojoval si prvé miesto. S o niečo slabšou pravačkou skončil celkovo na treťom mieste.

V kategórií muži nad 100kg bodoval nováčik klubu Martin Grigerek, kde získal na obe ruky striborne medaily.

Bul Team Orava sa neustále rozrastá o ďalšie silné ruky. Najbližšie je pripravené 3. kolo KSL & SNLP 20. januára 2018 v Rusovciach.