Skip to main content
Image alt text.

Skočte si do krásy!KASprof-security Bul team Orava

Od septembra sa naplno rozbieha v Cross Gyme 365 moderné cvičenie na trampolínkach – Jumping. Pod vedením skúsenej trénerky Kristíny Jančovej sa stane hodina zábavou a vy si zlepšíte fyzickú i psychickú kondíciu.

 

Mladá Námestovčanka sa začala venovať aktívnejšie cvičeniu už od základnej školy. Najviac jej učaroval volejbal, v ktorom pokračovala aj naďalej a dokonca hrala za prvú ligu v Tvrdošíne. Postupne začala tráviť čoraz viac času vo fitness centre. „Keď som začala cvičiť chcela som vedieť o tom viac a viac, ako telo funguje, ako sa správne cvičí“, povedala Kristína, ktorá sa nakoniec rozhodla venovať svojmu koníčku profesionálne a rozhodla sa pre dráhu trénerky. „Chcela som svoje poznatky rozširovať a pomáhať aj iným, aby správne fungovali a samozrejme aj ich telo“.

 

V súčasnosti sa venuje modernému zábavnému cvičeniu na trampolínkach. Podľa novej trénerky jumpingu v Cross Gyme 365 je základom nebáť sa navštíviť fitness centrum a kontaktovať trénera, ktorá vám ochotne vo všetkom poradí. „Jumping je originálne a zábavne cvičenie pre každého pri skvelej hudbe a atmosfére . Pri Jumpingu formuje telo každý jeden z nás. Práve pri Jumpingu sa môžete vyskákať zo zlej nálady do skvelej . Podporuje relaxáciu , koordináciu , stabilitu tela".

Odporučila by som ho preto, lebo je zábavný určite spaľuje maximálne tuky , cviky posilnia všetky svalové skupiny a že vraj spomaľuje starnutie takže nerozmýšľajte :-)“ pozýva Kristína na svoje hodiny, ktoré začínajú už od 6. septembra. „Moji zverenci sa môžu tešiť na poriadnu energiu, zábavu či relax, vybúrenie energie a tuky ktoré spálime spoločne“.

 

Rokmi overený fitness program na patentovaných trampolínach je určený pre všetky generácie tak, aby vytváral zábavnou formou fyzickú a duševnú rovnováhu. Je ideálnym športom pre formovanie postavy a skrýva mnoho unikátnych výhod. Zo zdravotného hľadiska blahodárne pôsobí prakticky na všetky systémy ľudského tela.

 

Na Jumping sa môžete prihlásiť prostredníctvom e-mailu gym@kasprofsecurity.sk. Počet cvičiacich na jednu hodinu je obmedzený. SKOČTE SI S NAMI DO KRÁSY!