Skip to main content
Image alt text.

SEZÓNA EŠTE NEKONČÍ A CROSS GYM 365 UŽ PRIPRAVUJE ĎALŠIE NOVINKY!KASprof-security Bul team Orava

Ešte stále zostáva niekoľko dní, aby sme si vyformovali peknú postavu do plaviek. Cross Gym praská v švíkoch, čo nás naozaj teší, že s radosťou robíte niečo pre svoje zdravie a krásu.  

Nedávno ste si mohli všimnúť, že sme do rozvrhu pridali ranné hodiny s Veronikou, na ktorých sa môžete naštartovať do nového dňa pomocou kruhového tréningu. S prekvapením, na to, že človek je tvor lenivý a rád si pospí sa našlo veľa ranných vtáčat :) Výborne, len tak ďalej!

Cez leto príde čas oddychu, dovoleniek, ukazovanie našej odmakanej postavy v plavkách... no aj čas grilovačiek, zmrzliny, sladkého ničnerobenia, čo sa po lete opäť s radosťou uloží v našich partiách. Práve preto si už s naším tímom lámeme hlavičky, čím by sme zatraktívnili Cross Gym 365 a rozšírili tak pre vás služby.

Naše oči spozorovali, že do fitka častokrát chodia mamičky, ktoré nemajú kde nechať svoje ratolesti. A tak sa zrieknu svojho tréningu, pretože sa nemôžu venovať naplno cvičeniu a zároveň prizerať dieťatko, aby si medzi ťažkými činkami neublížilo. Preto vznikla myšlienka tréningov pre našich najmenších od 6 do 12 rokov, ktoré by sa konali tri krát do týždňa. Touto cestou by sme chceli zároveň osloviť pedagógov telesnej výchovy, ak by sa našiel medzi vami niekto, kto by sa rád stal členom nášho tímu a zároveň si chcel privyrobiť, môžete nás kontaktovať na dole uvedenej adrese.

 

Ďalšiu novinku, ktorú sme sa rozhodli zaradiť do našich služieb je Power Jóga. Cvičenie je založené na pravidelnom opakovaní základných pozícií / ásan / z jogy, ktoré sú dynamicky zaradené za sebou a synchronicky zladené s dychom / pranajáma /.
Každá asána sa vyznačuje svojim osobitým významom a má najrôznejšie účinky: stimulujú, ukľudňujú, energizujú, vytvárajú odolnosť, silu koncentrácie, a vnútorný pokoj.

Cvičenie je pre ženy, mužov bez rozdielu veku, výborné pre kondíciu, silu a energiu.

Aj pre Power jógu hľadáme nového člena tímu! Ak sa venuješ cvičeniu a zaujímaš sa o jogu, chcel by si sa stať inštruktorom, radi zabezpečíme odborné vyškolenie. Tréningy by prebiehali 2x do týždňa, každý utorok a štvrtok. Tešíme sa na vaše e-maily!

 

KONTAKT: gym@kasprofsecurity.sk