Skip to main content
Image alt text.

REPREZENTAČNÉ SÚSTREDENIE ARMWRESTLINGU S RUSTAMOM BABAYEVOMKASprof-security Bul team Orava

 

Slovenskí reprezentanti v armwrestlingu zavítajú tento víkend na Oravu, aby doladili svoju formu pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta. Dohliadať pritom na nich bude jedna z najväčších hviezd svetového armwrestlingu Rustam Babayev!

 

Vo štvrtok 27. júla sa zídu opäť najsilnejšie ruky Slovenska v našom regióne, tento krát ich čaká záverečná príprava pred 39. ročníkom Majstrovstiev sveta, ktoré sa budú konať v septembri v susednom Maďarsku. Reprezentantov čaká bohatý program a je sa naozaj na čo tešiť. Tréningy za stolom a silové testy sa budú konať v Cross Gyme 365, ktorý je zároveň novým sídlom Slovenskej asociácie pretláčania rukou. Vyhradený čas bude aj pre relax v aqua parku, či turistiku v prírode.

 

FOTO: Zľava: Viceprezident SAPR Ľubomír Jagnešák, hosť poľského armwrestlingu Tomasz Szewczyk a generálny manažér SAPR Peter Kasan

 

Najväčším prínosom je bezpochybne návšteva cteného hosťa Rustama Babayeva. Dvadsať násobný majster sveta z Ukrajiny bude na slovenských silákov dohliadať počas celého sústredenia. Tohto vynikajúceho armwrestlera netreba špeciálne predstavovať, pretože vďaka jeho neuveriteľnej sile a výnimočným výsledkom ho poznajú siloví športovci na celom svete

 

FOTO: Rustam Babayev

 

Som rád, že sa SAPR vracia do starých koľají a spája ľudí“, vyjadril spokojnosť generálny manažér SAPR Peter Kasan. V kombinácií s návštevou reprezentantov z Poľska a Českej republiky bude sústredenie určite bohatým prínosom.

 

 

Všetkých nadšencov pozývame v sobotu na tréningy za stolom, ktoré začnú o 14:00 hod v CROSS GYME 365!

 

Program

Štvrtok:

17:00 – 20:00, privítanie, ubytovanie, večera a oboznámenie s programom.

Piatok:  

Juniori

Doobeda: seminár s Rustamom Babayevom FITMAX GYM

Poobede:  informácie o MS v Budapešti,  antidoping, konzultácie s trénermi

Seniori

Doobeda: informácie o MS v Budapešti,  antidoping, konzultácie s trénermi

Poobede: seminár  Rustamom Babayevom  Fitmax gym

19:00 spoločné posedenie, večera

Sobota: 

9:30 silové testy Cross gym  365

obed

14:00 tréning za stolom Cross gym  365

analýza nedostatkov a ich konzultácie s trénermi,

 

aquapark a welnes

Nedeľa

Doobeda: Turistika po okolí