Skip to main content
Image alt text.

Prvá klietka na Orave! Krstil sa FIGHT GYM 365KASprof-security Bul team Orava

KASprof Security Cross Gym 365 oslavoval svoje prvé narodeniny. Pri tejto príležitosti dostali športovci a hlavne zápasníci MMA od majiteľa fitness centra naozaj veľkolepý darček – úplne novučičkú klietku na mieru.

Pred rokom Peter Kasan otváral Cross Gym 365 a vytvoril tak nové podmienky pre všetkých fanúšikov cvičenia, cross fitu, jumpingu, či MMA. Nové priestory sa poriadne ani neohriali a už k ním pribudol ďalší – Figh Gym 365.

„Za rok sa urobilo veľa práce a to vďaka perfektným ľuďom či už trénerom, rekreačným športovcom, alebo športovcom pre ktorých je tréning životný štýl. Tento projekt má zmysel a to ma veľmi teší... Ako dobre viete na Orave je MMA v plienkach, pred troma rokmi tu vznikol prvý klub a za tak krátky čas sme dokázali urobiť kus práce. Preto som sa rozhodol posunúť latku vyššie a vybudovať kvalitne podmienky pre najnáročnejších fighterov“, povedal Peter Kasan, ktorý spoločne s krstným otcom Ľubomírom Jagnešákom slávnostne prestrihli pásku na jedinečne navrhnutej klietke.

Nekrstilo sa však len šampanským, ale aj úvodnými zápasmi medzi domácimi borcami z KASprof Seurity bul teamu Orava a poľskými súpermi z MMAximus Myślenice. Všetci predviedli výborné výkony a víťazstvá zostali doma zásluhou Juraja Ratičáka a Petra Sifku.

Otvorenie Fight Gymu poctili svojou návštevou aj známy športovci, či poslanec Igor Janckulík.

Na Orave sa stále nájdu ľudia, ktorí podporujú mladých športovcov a snažia sa pre nich vytvoriť čo najlepšie podmienky. Vďaka Petrovi Kasanovi pribudol nový priestor a veríme, že v ňom vyrastú špičkoví zápasníci MMA.