Skip to main content
Image alt text.

PETER KASAN: Chcem priniesť vždy niečo novéKASprof-security Bul team Orava

CROSS GYM 365 prešiel od začiatku sezóny viacerými zmenami. O tom ako sa fitko vyvíjalo a čo nové sa chystá, sme sa porozprávali s majiteľom Petrom Kasanom. 

Akú najväčšiu zmenu zažil CROSS GYM 365 počas uplynulej sezóny?

 

Najväčšou zmenou bolo rozšírenie o spodnú halu s novou klietkou pre MMA a zároveň vznikol nový priestor pre jumperky. Dokúpili sa trampolíny a Jumping sa stal u nás jedným z najpopulárnejších cvičení. Tým, že pribudla spodná hala sa stal CROSS GYM 365 najväčším fitness centrom v okrese Námestovo. Rekonštrukciou prešlo aj priľahlé parkovisko. Počas uplynulej sezóny sme sa snažili skvalitniť služby pre našich klientov aj čo sa týka tréningov. Pribudli ranné hodiny Jumpingu, či kruhové tréningy, ktoré si získali veľkú obľubu.

 

Na sociálnej sieti vyšli informácie o viacerých pripravovaných novinkách. Mohli by ste nám ich priblížiť? Na čo sa klienti CROSS GYM 365 môžu tešiť?

 

Určite plánujeme rozšírenie o nové stroje na cvičenie, ktoré budú slúžiť skôr pre nadšencov individuálnych tréningov, aby mohli kvalitne precvičiť celé svoje telo. Z tréningov pribudne rozšírenie o nové skupinové hodiny. Myslím, že potešíme hlavne rodičov, keďže pribudnú tréningy pre deti od 6 rokov, kde ich bude mať na starosti pedagogička a trénerka. Rodičia si môžu tak v kľude zacvičiť, kým sa ich ratolestiam bude venovať špeciálna trénerka.

Od septembra otvárame taktiež kurz Cross fitu „On Ramp“, ktorý je určený pre začiatočníkov. Pre zvýšený záujem uvažujeme aj nad pridaním Jumpingových hodín.

 

 

Kolujú aj informácie, že Cross Gym 365 sa stal národným centrom. Je to pravda?

 

Áno, veľkou novinkou je, že naše fitness centrum sa stalo národným centrom Slovenskej asociácie pretláčania rukou. Absolvovali sme už viaceré reprezentačné sústredenia, kde sa tvorila užšia nominácia na Majstrovstvá sveta. V lete plánujeme veľký národný tréningový kemp. Myslím, že táto skutočnosť je veľkým pozitívom pre obec Vavrečka ako aj celkovo pre Oravu. Je to pre mňa naozaj česť, že centrum armwrestlerov je práve v Cross Gyme 365.

 

Napriek tomu, že Cross Gym 365 neleží v centre mesta, o tréningy je veľký záujem. Často sú hodiny plne obsadené. Čim je to, že klienti merajú cestu práve do vášho fitka?

 

Od centra to nie je až tak ďaleko a v dnešnej dobe má už skoro každý auto. Čomu ale ja prikladám hlavný dôvod, prečo klienti navštevujú práve naše fitko, sú tréneri. Samotné fitness centrum je stavané predovšetkým na tréneroch, ktorý pracujú s týmito ľuďmi. Klienti prídu na tréning a nemusia rozmýšľať čo idú dnes cvičiť, pretože tréneri majú hodinu poctivo pripravenú a naplno sa im venujú. Počas sezóny sa vytvorila výborná priateľská atmosféra medzi trénermi a klientami a ľudia sa sem radi vracajú.

 

 

Nájdete si aj vy popri pracovných povinnostiach zájsť do fitka?

 

Rád si zájdem na tréning, väčšinou ráno. Občas si zatrénujem aj Cross Fit s Vladom Fojtíkom, no skôr sa zameriavam komplexne. Jednoducho cvičím preto, aby som sa cítil dobre :)

 

 

Snažíme sa neustále zdokonaľovať požiadavky klientov. Každú sezónu robí fitko nejaký krok dopredu a ja ako majiteľ chcem priniesť vždy niečo nové, aby sa klienti cítili dobre. Naďalej budeme pracovať na zdokonaľovaní našich služieb.