Skip to main content
Image alt text.

MÁJ V CROSS GYME 365 V ZNAMENÍ NOVINIEK!KASprof-security Bul team Orava

S mesiacom lásky prichádzajú do Cross gymu aj viaceré zmeny! Samozrejme z lásky k vám smiley

Stále sa snažíme posúvať vpred a inovovať naše fitko na základe vašich požiadaviek a uspokojiť tak čo najširšie spektrum našich klientov. (Nie ešte neponúkame pri vstupe zázračnú tabletku, po ktorej schudneš cheeky )

Naši pravidelní návštevníci si mohli všimnúť, že do vrchnej haly pribudli stroje americkej značky HAMMER STRENGHT  a trošku sme to tam poprehadzovali. Zároveň sa zachoval voľný priestor v centrálnej časti miestnosti, kde si môžeš stále kvalitne zamakať s vlastnou váhou, alebo si zostaviť svoj funkčný tréning. Naša vízia bola jednoznačná – vytvoriť na poschodí funkčnú halu pre klientov, ktorí si do Cross Gymu 365 prišli plnohodnotne zacvičiť individuálne. Teraz sa už fakt nemôžeš vyhovárať, že ti tam chýba nejaký stroj, maximálne tak motivácia :P Hala je pre našich návštevníkov otvorená NON STOP 24 hodín, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

SKUPINOVÉ TRÉNINGY V SPODNEJ HALE

Samozrejme, naše skupinové cvičenia nikde nezmizli wink Len sa pekne presunuli o poschodie nižšie do spodnej haly, kde je taktiež plná výbava pre Cross Fit, Kruhový tréning, Jumping, Thajský box, či Armwrestling. Ak sa ti lepšie cvičí v kolektíve a dokáže ťa to dobre nakopnúť, môžeš si vybrať skupinový tréning cez pracovný týždeň v časoch 17:00 a 18:00.

Zmeny začínajú platiť od 1. mája 2019. Veríme, že si svoj tréning užiješ naplno! Tešíme sa na teba!