Skip to main content
Image alt text.

JUMPING s Kikou vrcholíKASprof-security Bul team Orava

Jumping zažil v Cross Gyme od začiatku sezóny poriadny boom! Trampolínky sa dokupovali jedna radosť a spokojných zákazníčiek neustále pribúdalo :) Ako hodnotí sezónu inštruktorka Kristína?

 

Sezónu Jumpingu hodnotím na výbornú, počas celej sezóny bola na hodinách jumpingu pozitívna nálada, neskutočná energia a radosť zo skákania, ako keby sme sa vrátili do detských čias. Síce začiatky boli ťažké pre každého z nás, čo sa tyká kondičky, spoznávanie sa, zvyknúť si na trampolínu, naučiť sa správnu techniku skákania, ale predsa neskôr sme to všetko zvládli a stali skvelou partiou. Jumping spája :) a kondička? Neskutočné aký progres spravili... a to nie len čo sa tyká kondičky, ale je jasné že aj tie kilečká šli dole.

 

Naše hodiny Jumpingu nie sú stereotypné, mení sa hudba, niektoré hodiny skáčeme viac, iné menej, šprintujeme, mávame hodiny Tabaty či kruhový tréning, na ktorých posilňujeme svalstvo.

 

Hodiny Jumpingu môžu byť aj takzvane šialene a také sme aj zažili, rôzne crazy party ako napríklad Karnevalová party, Pyžamová party, Master Class či rôzne farebené dni, na ktoré sa Jumpingaci pripravovali vždy zodpovedne a s radosťou. Je to úprimná radosť z pohybu či zábavného skákania na trampolíne v rytme energetickej hudby, ktorá spôsobuje že naše trička sa môžu po hodine žmýkať a naše nožičky sú do sýtosti vyskakané.

 

Odozva od ľudí je neskutočná, čo vidím aj ja sama keď po hodine skákania odídu všetci plne šťastní s pozitívnou energiou a myšlienkou, že urobili niečo prospešné pre seba a dušu .