Skip to main content
Image alt text.

BOJ O CROSS GYM 365 BOL BOJOM PRE ELKUKASprof-security Bul team Orava

V stredu 20. decembra sa konal v poradí druhý ročník súťaže pre začínajúcich a mierne pokročilých atlétov pod názvom Battle of Cross Gym 365. Zúčastnilo sa ho dokopy 21 pretekárov v kategóriách (muži, ženy, masters ženy 40+). Oproti minulému roku sa účasť zdvojnásobila, čomu určite pomohlo aj to, že tento rok sa niesol v znamení charitatívnej pomoci malej Elke z Vavrečky. 

Súťaže sa zúčastnili atléti z 3 gymov (Cross Gym 365 Námestovo, Unbroken Trstená a Maximus Dolný Kubín). „Pre atlétov som si pripravil 2 WODy, v ktorých sa preverili ich gymnastické, silové, kondičné schopnosti a samozrejme morálno-vôľové vlastnosti, keďže pri každom WOD-e sa išlo až na ,,krv,, . Pre mňa dobrá správa, že si moji zverenci bez akéhokoľvek nátlaku chceli otestovať svoju trénovanosť a zabojovali každý na hranici svojich schopností (aj keď po dokončení WOD-ov som počul že ,, ja ho zabijem ,, a iné vyhrážky, nakoniec sa dostavila vlna endorfínov a všetci boli radi, hrdí a vysmiaty ako lečo“, povedal s úsmevom tréner a iniciátor súťaže Vladimír Fojtík, ktorý v Cross Gyme pôsobí už druhý rok.

„Inak toto je vec ktorú mám na športe rád, ľudia možno niekedy s nevôľou, so strachom začínajú, ale už počas tréningu vidno uvoľnenie a maximálnu koncentráciu v tvári a po skončení úľavu a široký úsmev. To je to čo ma pri športe napĺňa, vidieť ich akí sú hrdí a spokojní že to dali“.

"Takže súťaž super, ľudia a atmosféra perfekt, chcem sa poďakovať P. Kasanovi, že do niečoho takéhoto investuje čas, peniaze a pri príprave súťaže mi dáva plnú moc, spolieha sa na mňa a verí že to urobím najlepšie ako viem, ďalej rozhodcom a divákom, ktorí odviedli dobrú robotu a na budúci rok ideme určite 3. ročník," dodal na záver Vladimír Fojtík.

 

Poradie súťažiacich:


Muži:

1. Mário Frič (Maximus gym)
2. Peter Horniak (Unbroken gym)
3. Marek Pjenčák (Crossgym 365)
4. Jozef Majdiš (Unbroken gym)
5. Martin Štefánek (Unbroken gym)
6. Tomáš Konkoľ (Crosssgym 365)
7. Ondrej Ondek (Crossgym 365)
8. Peter Jendroľ (Crossgym 365)
Andrej Kuráň (Unbroken gym)
9. Jaroslav Juriga (Crosssgym 365)

Ženy :

1. Veronika Bandíková (Crossgym 365)
2. Monika Fainová (Maximus gym)
3. Helena Vargončíková (Crossgym 365)
4. Barbora Gabaríková (Unbroken gym)
Silvia Jurigová (Crossgym 365)
Tanja Rajman (Unbroken gym)
5. Mária Zajacová (Crossgym 365)
6. Silvia Kviatková (Crossgym 365)

Masters Ženy 40+

1. Mirka Ondreják (Unbroken gym)
2. Andrea Ľubová (Crossgym 365)
3. Gabriela Siteková (Unbroken gym)

Poradie Klubov

1. Crossgym 2. Unbroken 3. Maximus