Skip to main content
Image alt text.

BATTLE OF CROSS GYM 365 – BOJ O CROSS GYM 365KASprof-security Bul team Orava

Tím Cross Gymu 365 pripravuje pri príležitosti svojich 1. narodenín súťaž pre všetkých fanúšikov a priaznivcov silovo-vytrvalostných športov, ktorá sa uskutoční 16. decembra v priestoroch Cross Gymu 365.

 

Čas nezadržateľne beží a o chvíľku to bude už rok, čo sa po prvý krát otvorili brány KASprof Security Cross Gymu 365 pre verejnosť.

Túto udalosť by sme chceli osláviť s vami a preto vás všetkých srdečne pozývame na silovo-vytrvalostnú súťaž s názvom „Boj o Cross Gym 365“ so začiatkom o 17:00 hod. Pozvaní sú všetci, ktorí sa chcú otestovať a siahnuť si na dno svojej fyzickej výkonnosti. Súťaž je určená pre bežných návštevníkov fitka a tomu bude prispôsobený aj výber cvikov a používaných hmotnosti.

Za uplynulá rok sa za strojmi, či na tréningoch MMA, Cross fitu, či Jumpingu vystriedalo mnoho nadšencov športu a urobil sa naozaj veľký kus práce. Naša expanzia však zďaleka nekončí! Naďalej chceme skvalitňovať služby, pripravujeme rozšírenie cvičebného priestoru pre bojové športy – Fight Gym, v spodnej hale. Keďže počet ľudí, ktorí denne navštívia Cross Gym 365 narastá, našim hlavným cieľom je uspokojiť ich potreby.

 

Sme radi, že za jediný rok sa nám podarilo vytvoriť veľkú Cross gym rodinu. Ďakujeme všetkým, ktorí nás na začiatku podporovali a verili nám.

 

SÚŤAŽ

Čo? Battle of Cross Gym 365 – Súboj o Cross Gym 365

Kde? Kasprof Security Cross gym 365

Kedy? 16. decembra 2016 o 17:00 hod.